М о ї    с а й т и


 

Добро пожаловать в Харьков!

Сайт "Ласкаво просимо до Харькова"- найбільший, найстаріший та найулюбленіший. В 2005-му йому виповниться десять років.  За період свого існування він довільно перетворився на Інтернет - енциклопедію Харкова.

Гадаю, що цей  сайт є  народним, оскільки його в багатьох відношеннях допомагають мені створювати ентузіасти-харків'яни, патріоти міста й Слобідської України. 

   
Знакомство с амперсандом
   

Cайт "Знайомство з амперсандом або що таке математична логіка"  адресований   студентам та школярам, майбутнім хекерам, які воліють глибоко проникнути в таїну взаємодії з комп'ютером.

   

Призначення сайту - показати прямування людського розуму в процесі самопізнання до створення штучного  інтелекту.  

    

 

Содружество 'РЕФАЛ/Суперкомпиляция'

Назву сайту "Співдружність РЕФАЛ/Суперкомпіляція" можна сприймати в двоякому сенсі: як позначення колективу програмістів, котрі цікавляться метаобчисленнями та функціональним програмуванням (а витоки його надходять саме до мови РЕФАЛ), або як метафору, що позначає вплив методології РЕФАЛу на розвиток суперкомпіляції. 

Сайт буде цікавим для кожного, хто   пов'язаний з комп'ютерними технологіями, а тому розуміє, що автоматична  оптимізація програм - річ зовсім не зайва.